:)

Duben 2016

Challenge 5. Tma

24. dubna 2016 v 18:49 | Nekoni |  Ode mě k vám
Tentokrát jsem to vzala tak nějak lehce, protože můj jediný nápad byla tma a hvězdičky, abstrakce, nic konkrétního. Ale nebyla bych to já, kdybych vynechala postavu. Enjoy x)


Gackt - Returner cz

18. dubna 2016 v 21:44 | Nekoni |  moje překlady
Tak jsem se zase po nějaké době odklonila od vocaloid. A víte co? Najednou mi to překládání přijde příliš jednoduché... x.x Každopádně Gacktův hlas nemá konkurenci. Enjoy :)

Challenge 4. Světlo

17. dubna 2016 v 23:35 | Nekoni |  Ode mě k vám
Tohle mě opravdu bavilo, i když jsem se do toho vlastně pustila jen díky časovému presu. Ale dopadlo to super. Bála jsem se, jelikož challenge "světlo" přímo evokuje práci se světlem a stínem, prostě impresionimus :D A abych nekreslila krásné anděly, vzpomněla jsem si na svou už vymyšlenou verzi severského boha Lokiho. A jeho oheň... Oheň jako zdroj světla, života, tepla a citu. Here you are~


Challenge 3. Láska

10. dubna 2016 v 20:06 | Nekoni |  Ode mě k vám
Věřte mi, že jsem celý den přemýšlela, jak tohle téma pojmout. Opět jsem nechtěla jít s proudem a kreslit kytičky, srdíčka nebo mou lásku... Pak jsem to vzdala a tak trochu v depresích jsem začala poslouchat kapelu Abney Park. A tak jsem se dostala k jejich písni Child King. A dostla jsem nápad... Láska. Láska. A co takhle láska zapomenutá?
Malý král, kterého všichni zapomněli milovat, osamělý vladař, který cit nikdy nepoznal, ale přesto ví, že mu něco velmi důležitého chybí. A tak vznikl obrázek.
Nebudu tvrdit, že jsem nad tím seděla extra dlouho, nebo že jsem se extra snažila. Není to pravda, sama vidím, že na tomto dílku je spousta místa na vylepšvání. Držela jsem se celou dobu jednoho štětce, což jsem udělala poprvé, a takhle to dopadlo. Není to zlé. Myslím.

A kdo by si chtěl taky pochytat trochu inspirace, tak zde: https://www.youtube.com/watch?v=MpHrA7J8ZmM&nohtml5=False

Challenge 2. Drahocenný poklad

4. dubna 2016 v 0:25 | Nekoni |  Ode mě k vám
Takže s jednodenním předstihem Vám představuji svůj další výtvor ze šňůry témat - tentokrát jde o téma "drahocenný poklad." Samozřejmě, když jsem přemýšlela, co vytvořit, vyrojila se mi spousta romantických myšlenek spřízněných s větou "není všechno zlato, co se třpytí," ale pak mi došlo, že tohle by bylo dost prvoplánové. A tak jsem se rozhodla být ještě prvoplánovější a nakreslila jsem zasněnou pirátku :D
Jsem si vědoma toho, že jsem si s tímhle dílkem mohla hrát mnohem déle, že jsem měla krásnou příležitost zkoumat světla a stíny... Jenže, věřte mi, mě už po pár hodinách malování bolí ruka a vsadím se, že po zítřejším nekonečném psaní ve škole to nebude o moc lepší. A stejně se domnívám, že i tak je tohle jeden z mých nejhezčích obrázků a že se zlepšuji, i když pomalu. Držte mi palce a těšte se na další obrázek nejpozději za týden, kdy nás čeká téma, při kterém se už poetice nevyhnu - láska. :)

Gumi - Goodbye to Alice cz

3. dubna 2016 v 21:54 | Nekoni |  moje překlady
Házím vám sem písničku. Je jednoduchá, hezká, pohádková... Nemusíte o ní příliš přemýšlet, abyste přišli na její smysl. Enjoy.