:)

Kam na rande? Podle mě, otaku...

6. listopadu 2013 v 19:24 | (kunoichi) Nekoni
Ts. Takové hloupé téma. Na tom přece nezáleží, hlavně když budete se svým milovaným človíčkem a budete se bavit. Ale když už je to to téma týdne, zkusím se nad tím zamyslet. Takže - kam na rande? Dám vám sem 3 alternativy správného otaku. Pokusím se psát objektivně a moc do toho neplantat své názory, ale zkušenosti přidám.


První volba, čajovna. To místečko je strašně roztomilé, klidné, umělecké a romantické zároveň. Není to dokonalá kombinace? Přesně pro rande. Přiznávám se, kdysi jsem čajovny neměla ráda a nechtěla jsem do nich chodit. Ale pro lásku jsem svůj názor změnila a udělala jsem dobře :). Vyberete si nějaký zajímavý čaj, opijete se jím mnohem lépe než alkoholem a ještě si můžete vykouřit vodní dýmku. Ne, že bych někdy chtěla. Ale v budoucnu možná.
Na řadě jsou otaku srazy, v tomhle případě Ostravské srazy "těch starších" otaku. Kdyby vám čajovna přišla moc nudná, tohle je téměř adrenalinová zábava. Všechny ty hry a dobrá atmosféra (dokud se někdo nezačne cukat, že hrát nechce). Tyto srazy jsou pro každého věkově i názorově. Narazíte na yaoisty i neyaoisty, starší otaku i (relativně) děti - tam se počítám i já. Ani cosplay není potřeba. Stačí přijít a lidi vás nenechají jen tak koukat z okraje dění - vtáhnou vás přímo doprostřed a dokud si při hrách nezlámete všechny kosti, nenechají vás být!
Pak mě napadly ještě ty větší akce, jako je Animefest, Advík nebo Akicon. Sice jsem nikdy na žádné takové akci nebyla a ani nepočítám, že bych se tam se svou povahou a spolehlivostí někdy dostala, ale pokusím se něco napsat. Pro otaku je to skoro ráj na zemi, nekončící zábava. Můžete si se svou láskou navzájem koupit placky a pak si poslechnete nějakou tu zajímavou přednášku, pochlubíte se svými cosplayi a skouknete nějaké to anime. Není to nádherné? A když budete celou dobu spolu a budete se hlídat, abyste nezačali pošilhávat po nějaké cosplayerce nebo cosplayerovi, mohlo by to být rande snů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hoshi Hoshi | E-mail | Web | 6. listopadu 2013 v 20:41 | Reagovat

Zajímavý článek, ale já osobně bych volila - z dané nabídky, čajovnu, jelikož je tam "soukromí" a to je někdy s milovanou osobou potřeba :) Ale jinak každý podle svého gusta ^^

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 9. listopadu 2013 v 12:14 | Reagovat

Já se přiznám, že by mě nelákalo ani jedno, ale ačkoliv s randěním zkušenosti nemám (asi tak jako s animefesty :-(  ), tak nemohu posoudit ^^

3 Nekoni Nekoni | 10. listopadu 2013 v 20:22 | Reagovat

[Smazaný komentář] Náhodou, například ta čajovna je fakt super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.