:)

Aoki yaoi 24

25. listopadu 2013 v 17:09 | (kunoichi) Nekoni |  Povídky


"Můj malý Aoki... Ublížila jsem ti, že? Moc mě to mrzí," zacukrovala Scarlet neupřímně. Aoki jí to stejně nevěřil, ale přesto ho to nějakým způsobem alespoň trochu uklidnilo. Pohlédl na ni a zatoužil po tom, aby si mohl setřít z očí slzy. Ale nemohl, jelikož měl stále spoutané ruce. Scarlet pohlédla na jeho pouta a jako by uhádla, na co myslí, nechala je zmizet.

"Děkuji," špitl tiše Aoki a skrčil se na posteli skoro do klubíčka. Scarlet se pousmála a pohladila ho po tváři, jako by se ho snažila uklidnit. Normálně by se v takové situaci chtělo Aokimu spát, ale tentokrát ne. Zdá se, že protože nedávno pil krev, měl spoustu energie. Jen doufal, že Scarlet nenapadne, tak tuhle jeho energii využít.

"Ještě neusínej. Pořád jsem tady, a to znamená, že mě musíš zabavit. A měl bys to dělat sám a z vlastní vůle. Pak by to takhle nedopadalo," řekla Scarlet o trochu méně sladkým hlasem, než jakým mluvila obvykle. Aoki si řekl, že už nebude provokovat... A posadil se. Zadní partie ho přitom docela ostře zabolely. Neměl sice ani tušení, jak Scarlet zabavit... Ale něco udělat musel. Scarlet se pousmála, když na ni pohlédl.

"Chápeš to, že ano, zlatíčko?" špitla Scarlet a políbila ho. Aoki znovu ucítil ten studený pocit, zmrzlý dotek jejích rtů. Rozhodl se i přes to jí polibky oplácet. Scarlet mu položila ruce na hruď a Aoki se ji odvážil obejmout. Měl v hlavě jen jediný cíl, vyhovět jí. Nechtěl, aby ji napadlo ještě něco horšího, než ji napadalo doteď. Když se od něj Scarlet odtáhla, usmívala se.

"Vidíš, i líbat umíš dobře. Asi máš talent. Jsi tak sladký... Jako mražený krém," usmívala se Scarlet a krátce ho políbila na krk. Aoki si pomyslel, že se bude muset chovat dospěle. Roztomilost mu přece nepomůže. A co by udělat dospělý člověk v téhle situaci? Aoki si nervózně zatnul prsty do dlaní. V době, kdy se přemlouval, že by měl něco udělat, ho Scarlet ručičkou zatlačila na postel. Pak ze sebe sama shodila šaty a rovnou si sundala i kalhotky.

"S - Scarlet... Jak daleko tohle zajde..?" zeptal se Aoki nejistě a nervózně. Chtěl přerušit to nepříjemné ticho, které ho nutilo vnímat Scarletinu přítomnost, tu nepříjemnou, temnou auru. Scarlet na něj pohlédla a pousmála se.

"Tentokrát to chci dovést až k úplnému konci," odpověděla s dalším sladkým úsměvem. Aoki se rozhlédl, ale žádná úniková cesta nikde nebyla. Další bláhová naděje. Takže pohlédl zpátky na Scarlet a sledoval ji třesoucími se hvězdičkami v modrých očích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.