:)

Aoki yaoi 20

3. listopadu 2013 v 14:09 | (kunoichi) Nekoni |  Povídky
Tak, máme tu jublejní dvacátý díl. Doufám, že si ho užijete, i když vlasně nevím, co je na něm takového, aby si to někdo mohl užít xD Let's party.

"Tak je to správně," špitla a krátce ho políbila. Aoki jí polibek oplatil. "Pojď, budeš mi dnes dělat společnost a zítra tě naučím lovit," usmála se, vzala ho za ruku a vedla sídlem. Aoki se nechal táhnout za ní a nebránil se. Zdá se, že jí dělá radost, tak proč by si to měl stěžovat? Došli do největší síně, kde byl dlouhý stůl a okolo něj seděli bytosti v drahých šatech, s rudýma očima a hladovými, namyšlenými pohledy. Aoki se začal třást, když ho Scarlet dovedla na nejvýraznější místo u stolu, kde stálo na vyvýšené podlaze drahé křeslo. Scarlet se u něj sama usadila a nechala Aokiho stát vedle ní.

"Mí drazí," zavolala Scarlet pevným, sladkým hlasem a rozhlédla se po sálu, který ztichl a všechny rudé pohledy se zastavily na ní a na Aokim. "Tohle je můj nejnovější úlovek. Jmenuje se Aoki a já si ho hodlám nechat jako svého společníka," prohlásila se šťastným, povýšeným hlasem. "Ovšem, dnes nás pobaví všechny," dodala už tišeji a sálem zašuměl lehký smích. Aoki byl vyděšený. Držel se křesla a třásl se strachy z toho, co se mělo dít, i když vlastně netušil, co tím Scarlet myslela. Ani to vědět nechtěl.

"Opustila jsi toho temného anděla, nebo opustil on tebe, Scarlet? Není to škoda?" ozvalo se z hloučku hostů a Scarletin úsměv se změnil v úšklebek.

"Do toho nikomu nic není... Aoki je výjimečný. Jednou bude lepší, než on..." usmála se a trochu se napila ze svého poháru. Aoki i přes své nové schopnosti nepoznal, jestli je to víno, nebo krev. Pak se obrátila na Aokiho a svůj pohár mu podala.

"Napij se taky trochu," usmála se mile. Aoki nedokázal odporovat, vzal si pohár, přiložil si ho ke rtům a trošku tekutiny vypil. Opravdu to chutnalo jako něco mezi krví a vínem. Nic takového nikdy nepil, ale nebylo to tak, že by mu to nechutnalo.

"Díky," špitl a položil pohár zpátky na stůl. Scarletin úsměv se rozšířil a vypadala šťastně. Otočila se zpět ke společnosti.

"Mí drazí, bavte se," prohlásila a v tu chvíli se ozvala odněkud temná, ale jemná hudba. Aoki se rozhlédl, odkud to vychází, ale na nic nepřišel. Žádní hudebníci v sálu nebyli. Tvorové začali vstávat ze svých židlí a shromáždili se na parketu za stolem. Začali tančit. Scarlet pohlédla na Aokiho, usmála se a vstala taky. "Vyzveš mě k tanci?" zeptala se tónem, který nepřipouštěl odpověď 'ne'.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.