:)

Březen 2009

Paint Net

20. března 2009 v 16:55 | White Tiger
Jo a mám nový program, Paint.net. Je super! Malá ukázka:
Líbí? Nezapoměňte na zdroj! (v případě kopírování použijte ikču)

Ikča a Přezdívka

20. března 2009 v 16:46 | White tiger
WAhoj!
Mám novou i kču, je hezká, hodí se k přezdívce a používejte ji jako zdroj!
A taky mám novou přezdívku, na kterou jste už exakto přišli. (exakto = :-) předčtěte si Lauru1. stranu a uvidíte!) Jsem White tiger!!

1. strana Laury a dobrodružství Aventerry (Podivný sen)

19. března 2009 v 20:02 | Lucka + Orlipera
Laura Leanderová ze spaní vykřikla. Oknem do její ložnice dopadalo jasné měsíční světlo. Dívka sebou házela na posteli, dlouhé plavé vlasy slepené potem a jemný, souměrně utvářený obličej stažený bolestí. Ne! Sténala. Ne, ne, ne! Najednou se s trhnutím posadila a zmateně se rozhlédla kolem sebe. Chvilku jí trvalo, než si uvědomila, že je doma, ve svém pokoji. Vtom se rozsvítil lustr a ve dveřích se oběvil dívčin bratr Lukáš. Co se děje? zeptal se rozespale. Proč křičíš? Lukáš byl o rok mladší než jeho sestra. Bylo mu dvanáct a Lauře třináct. Tedy skoro třináct, protože do jejích narozenin zbývaly ještě dva dny. Lukáš byl blonďák tak jako Laura, měl stejné modré oči a stejný důlek na bradě. Na rozdíl od sestry nosilbrýle s velkými obroučkami, ve kterých vypadal tak trochu přemoudřele. Laura na bratra upřela nechápavý pohled. Já že křičela? Exakto! odpověděl Lukáš. Exakto bylo jeho oblíbené slovo z vlastní jazykové dílny. Křičelas, že to bylo slyšet až ke mně. Co se stalo? Zpočátky se dívka nemohla na nic rozpomenout. Rozhlížela se po pokoji, jako kdyby v sobě skrýval odpověď na Lukášovu otázku. Místnost se ničím nelišila od pokojů jiných dívek jejího věku. Stěny zdobily fotografie koní a plakáty Lauřiných oblíbených kapel. Vedle skříně stála velká knihovna s jejími knížkami: Nekonečný příběh, Dcera čaroděje a další tlustopisy. U stěny proti posteli byl psací stůl a nad ním visel filmový plakát, z něhoš velkýma očima shlížel Frodo Pytlík.

Pro bud. SB

7. března 2009 v 18:36
Ahoj! Asi tuu budu až ve středu, protože mám zákaz. Dnes chci, aby věděly moje bud. SB, že na ně vždy budou čekat diplomy!

Mamka pryč ...

3. března 2009 v 18:06 | Orlipera
Ahojky!
Mám mamku v nemocnici ... ne, není to dobře! Jsem u táty a vládne tu tvrdý režim!